KONST / Litografier / Färglitografi 13152010
nr 1315 2010
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/250, tupp och hönor, -74. Motivet: 45x36 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:32:39
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
23 mar
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin